Vánoční večírek

pro vaši firmu Sestavte si večírek podle vašich představ.

vyberte si herní večer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua.

Netrefili jsme se Vám do noty?

Napište nám.


Dopřejte si večírek na klíč

Prohlédněte si naše realizované večírky

Reference

"Není lepší cesty, než té České!
Řekla bych, že šlo skutečně o trefu do černého. Nemohla jsem si přát lepší partnery pro organizaci naši firemní akce, od které jsme očekávali netradiční pojetí teambuildingu a především spokojenost našich zaměstnanců. Skutečně není nic, co bych mohla České cestě vytknout. Každý problém, který při plánování nastal, byl vyřešen. Program byl jedinečný, vše bylo výborně zorganizováno a úsměvy rozhodně nikdo z celého organizačního týmu nešetřil. Každému, kdo hledá spolehlivého, zábavného a férového partnera, Českou cestu více než vřele doporučuji."

FORTINET

"Dobrý den, pánové,
večírek jsme si opravdu užili – a to až do 3 hodin do rána. Rozjezd s Vámi byl velice rychlý a velice úspěšný. Lidé byli nadšení a říkají nám, jak moc si to užili. Z proběhlých tří ročníků to hodnotí nejlépe (stejně jako my). Jen se trochu obáváme, že jste nasadili trochu moc vysokou laťku – co příští rok? Doufáme, že i pro Vás to byl příjemný pracovní večer, v pořádku jste dojeli a na nás nezanevřeli. Ještě jednou moc děkujeme a na setkání s Vámi se už teď těšíme!"

DURA Automotive CZ, k.s.

"Vážený pane řediteli,
budu mluvit za skupinu lidí z Johnson Controls. Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za krásný večírek. Myslíme, že byl velmi vydařený co se týče zábavy, programu i všeho načasování. Bylo to originální a velice příjemné. Jménem kolektivu DĚKUJEME."

Johnson Controls spol. s.r.o.

"Vážení přátelé z České cesty,
ráda bych tímto ještě jednou vám všem a celému týmu poděkovala jménem naší společnosti RAMIRENT za perfektní spolupráci! Díky vaší profesionalitě, souhře a navození pohodové atmosféry jsme si akci všichni užili a budeme dlouho vzpomínat :-) Prosím o vyřízení všem tam přítomným, jelikož na ně nemám přímé kontakty. Bylo a je mi potěšením!"

Ramirent s.r.o.

Chcete s výběrem pomoci?
Nemáte čas procházet všechny kategorie, nebo jste nenašli,
co jste hledali? Napište nám, budeme se vám rádi věnovat.