Naše tipy 2018

Jaké jsou trendy letošních vánočních večírků?

Uspořádat firemní vánoční party, poděkovat za celoroční práci, neformálně se pobavit s kolegy, společně se dobře najíst, napít a zatančit si – to už je dnes standardní zakončení roku v mnoha firmách. Proto se i v tomto trendu zvaném vánoční večírek začínají objevovat odlišnosti. Chcete i vy přichystat něco jiného. Něco, na co budou všichni vzpomínat? Jaké budou letošní trendy? Esa si necháme v rukávu, ale inspirujte se u nás v tom základním…

Cool místo

Přepychové restaurace a sály s křišťálovými lustry budí dojem luxusu a beze slov výstižně vyjadřují to, že si hostů – zaměstnanců vážíte. Jestliže chcete hezkou klasiku, je to ta správná cesta. Pokud ale chcete překvapit, zvolte něco netradičního. Rádi vám osobně poradíme.

Na rozjezd

Zahájit večírek organizovanou aktivitou má své plus. Zábava se rychle rozproudí tím správným směrem a potom setrvačností pokračuje na dobré vlně. Zařaďte do programu týmovou soutěž, kdy na dvě hodiny zapojíte všechny účastníky. Zkuste letos pominout typická večírková témata a vykročit z řady. Postavte si například obrovské domino.

Láska prochází žaludkem

A dobré vztahy také. Není divu, že skvělé občerstvení je číslem jedna každého večírku. Žijeme v době kreativních pořadů o vaření, designových kuchařek a food festivalů – jídlo je hit. Dopřejte svým lidem gastronomický zážitek! Nechejte si udělat RAW či vegan cateringový koutek, grilujte křepelky nebo jim na ochutnávku naservírujte něco opravdu exotického. Myslíte, že už někdy jedli smažené cvrčky?

Vánoce až po Vánocích

V oblasti termínů je většina firem stále konzervativní. Vítězí dny ve druhé půli týdne přibližně v polovině prosince. Najdou se však i „osvícení“, kteří nechají oslavu konce roku na leden či únor a vyhnou se tak firemnímu i společenskému předvánočnímu shonu. Navíc se v těchto termínech dočkáte mnohdy lepší ceny. Pokud se mezi příznivce opožděných Vánoc neřadíte, pospěšte si! Atraktivní termíny už se rychle plní.

Přibližné celkové náklady: 160 000 Kč,
tedy asi 2 300 Kč na osobu jako poděkování za celoroční snažení
.   

A jak si vy poskládáte váš vánoční večírek?